درباره ساحل شیمی

معرفی شرکت ساحل شیمی

about

شرکت ساحل شیمی در سال 79 با راه اندازی یک کارگاه کوچک تولیدی و خریداری یک خط تولید پلیمرهای مهندسی تقویت شده از شرکت ورنرفلایدر آلمان تولید خود را با ظرفیت 1500 تن در سال در فضایی به مساحت 700 مترمربع آغاز نموده است.
توجه ویژه به حفظ و استمرار کیفیت و کنترل قیمت تمام شده و همچنین تحویل به موقع محصول و نگاه ویژه به صادرات توانسته است این شرکت را پس از گذشت 6 سال به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پلیمرهای مهندسی و تقویت شده و انواع مستربچ پایه های معدنی در کشور مبدل نماید.


شرکت ساحل شیمی هم اکنون با دارا بودن خطوط مختلف تولید از شرکت Coperion آلمان که از معتبرترین سازندگان اروپایی می باشد توانسته است ظرفیت تولید خود را از 1500 تن درسال 1379 به بیش از 31000 تن درسال و فضای تولید را از 700 مترمربع به بیش از 7000 مترمربع برساند.
تجهیز مرکز تحقیق و توسعه این شرکت به مدرنترین ماشین آلات آزمایشگاهی و دریافت گواهینامه تحقیق و توسعه از سازمان صنایع و معادن و گواهینامه خدمات فنی و مهندسی و اخذ گواهینامه ایزو 9001 و مهمتر از همه بهره گیری از مجربترین کادر فنی ورزیده و متخصصان صنعت پلیمر و پتروشیمی گواهی بر ادعای این شرکت به جهت حفظ مداوم کیفیت می باشد.
صادرات گسترده محصولات این شرکت به بازارهای منطقه نشان از قرار گرفتن محصولات تولیدی این شرکت در سطح استانداردهای بین المللی می باشد.
توانایی خاص متخصصان این شرکت در جهت طراحی  محصول انواع کامپاند و نوآوری مطابق درخواست مشتریان موجب گردیده قطعه سازان معتبر خودرو در داخل کشور امکان استفاده از محصولات تولیدی این شرکت در بسیاری از قطعات خودروهای تولیدی را داشته باشند.

توانایی این شرکت در زمینه تولید مستربچ های پایه کربنات کلسیم با کیفیت بالا موجب کسب سهم مناسبی از بازار داخل گردیده و هم اکنون به عنوان یکی از محصولات با اهمیت صادراتی توانسته بازار خوبی در کشورهای همسایه از جمله امارات متحده عربی ، پاکستان ، آذربایجان و ترکیه کسب نماید.
این شرکت با جذب بیش از یکصد نفر از جوانان متخصص و نخبه در زمینه پلیمر و پتروشیمی توانسته گامی مهم در اشتغال زایی را در بر دارد.

تجهیز شرکت به ناوگان مدرن حمل و نقل توانسته موجب تحویل به موقع محصول به مشتریان و رضایتمندی ایشان گردد.

 

 

نظرسنجي

آيا محتويات سايت نياز شما را بر طرف ساخته است ؟


نتایج

ورود کاربران

مسیر: درباره ساحل شیمی